Půjčky bývají nepostradatelné


Každý člověk se má postarat mino jiné i o to, aby měl dost peněz. Ale aby si za ně mohl pořídit všechno, co potřebuje, nestačí někdy jenom to, co si vydělá. Někdy si tudíž musí ještě nějaké půjčit, aby svoji finanční situaci zvládnul. A když už si někdo takový musí peníze půjčovat, měl by se postarat o to, aby půjčku také dostal, a to výhodně. Ale kromě toho, že se u nás nenabízejí jenom snadno dostupné nabídky půjček, je skutečností i to, že si je lidé někdy neumí správně vybrat. A jsou tu tak nejen ti, kdo odcházejí z finančních ústavů plně uspokojeni, ale i ti, kdo si klidně i jenom sami zadělávají na problémy. Tedy ti, kteří třeba:

americké mince

  • Nedokážou posoudit, která půjčka je pro ně dosažitelná a která ne, a proto mrhají časem a energií tam, kde se jim peněz nakonec stejně nedostane.
  • Neumí nebo se ani neobtěžují pročíst si všechno, co se určité půjčky týká, nechají se zvábit jenom nějakými líbivými a z kontextu vytrženými čísly a fakty, a pak doplatí na to, že přehlédli nějaký skrytý nedostatek, nějaký ten háček.
  • Neumí ani v hrubých rysech odhadnout, jak budou zvládat splácení, a tedy nanejvýš doufají, že to dobře dopadne. Což nemusí být skutečností.

Prostě máme dost lidí, kteří si berou nevhodné půjčky nebo o ně žádají tam, kde je zřejmé, že neuspějí. A pak se tito neprávem zlobí nebo si zoufají.

staré mince

A kdo z našich zájemců o půjčky si naopak nemá důvod zoufat? Přece ti, kdo využívají nebankovní americké hypotéky. Ty jsou totiž naprosto průzračné, a tak se u nich ví už od počátku, zda je lidé dostanou a za jakých přesně podmínek. Což je tu daleko zjevnější než u bankovních půjček, o nějakých pofiderních krátkodobých půjčkách přes telefon už ani nemluvě.

Takže pokud chce být někdo i ve složité finanční situaci spokojený, měl by upřednostňovat nebankovní hypotéky. U kterých by nepochodil snad jedině v případě, že by se ukázalo, že nemá nemovitost. Která se tu přece musí dát jako záruka splácení do zástavy.

Do posledního centimetru i milimetru

U každého zákazníka bereme v úvahu jeho povahu, snažíme se poznat daného člověka a přestavit si, jak vaří, co bude připravovat a jaký styl mu bude vyhovovat nejvíce. Samozřejmě jsem schopni vám udělat přesně na míru požadovanou kuchyni i bez jakékoliv jiné další konverzace, jenom abyste věděli, že to také umíme, ale lepší je, když s námi hovoříte, protože pak máme k dispozici váš názor. Můžeme něco upravit, někde přidat, jinde ubrat, přesně tak, aby vy jste se v této místnosti cítili co nejlépe a aby opravdu každý centimetr i milimetr byl naplánovaný podle vaší představy. Chceme, abyste měli luxusní kuchyni, ve které se vám bude dobře pracovat a připravovat jakékoliv jídlo, ale také abyste zde měli všechno plně funkční a aby splňovala naše nároky, které se týkají vždy precizně provedené práce a také spokojenosti našich zákazníků.

Vytvoříme vám kuchyni snů, protože bude přímo na zakázku

a. Bojíte se, že se nedoplatíte? Jistě tomu tak nebude, o tom vás klidně přesvědčíme, stačí se zeptat na průběžnou cenu a sami poznáte, že jsme velice nízko s našimi cenami, takže si nám může dovolit každý .
b. Ovšem naopak s kvalitou jsme velice vysoko. Snažíme se dodržovat opravdu vysocké a náročné postupy a také všechno do detailů plánujeme, aby vaše kuchyně byla opravdu na zakázku.
c. Zkrátka chceme, abyste s výsledkem nakonec byli více než nadmíru spokojení. Vždy v tomto ohledu dbáme na přání zákazníka a na jeho vlastní vkus a styl, který zde bude vidět ve všech bodech.

Navrhněte si přesně to, co se vám líbí, co bude lahodit vaším očím. My se postaráme o tom, abyste zde měli všechno potřebné a přizpůsobené tak, aby se vám zde příjemně vařilo.Příprava jídla tak bude zábavou, kterou si každý den užijete, protože v našich kuchyních lidé tráví čas velice rádi. Všechno sedí a všechno je perfektní. Už zbývá jenom něco dobrého uvařit.

Majitelé zahrad se studnou, zpozorněte

Víte, je moc pěkné, když se výrobci čehokoliv zajímají o, tzv. zpětnou vazbu.
Je tento produkt skutečně mezi spotřebiteli oblíbený?
Splňuje spotřebitelské požadavky?
Je nutné produkt inovovat?
Jak si vede na trhu?

Jestliže se společnost o praktičnost svého výrobku zajímá, pak je krůček od společnosti vyhledávané!

Důkazem toho jsou, např. poklopy na studnu. Majitelé zahrady se studnou dokážou ocenit praktičnost a funkčnost takového, dalo by se říci obyčejného poklopu. Ale ono to není zase tak jednoduché.

Podívejte se, co vlastně musí kvalitní poklop na studnu splňovat?

· Musí být nepropustný, aby nepronikla do studny s pitnou vodou voda dešťová, která by mohla velmi lehce narušit kvalitu studniční vody.
· Pak musí dobře izolovat, i když je vyžadováno odvětrávání. Do kvalitní čisté vody se nesmí dostat ani jeden brouček, nebo podobný hmyz. Nakladená vajíčka by mohla nadělat pěknou paseku. Stejně tak by mohla být studniční pumpa, umístěná vedle poklopu, zdrojem potíží.
· Nesmí se Vám vznítit, tzn., že nesmí být hořlavý. To by pro bezpečnost v okolí studny určitě nebylo nejvhodnější.
· Záleží také na materiálu, ze kterého je poklop na studny vyroben. Kompozitní materiál je přímo skvělý.
· Poklop nemusí být zaměřen na vyšší zátěž, protože se po něm jen zřídka chodí. Ale zatížení by mělo odpovídat bezpečnostním normám!

A nyní si představte, že takový ideální poklop na Vaši studnu budete mít po ruce. Jednoduše si jej můžete pořídit. A proč? Protože výrobce vyslyšel připomínky spotřebitelů a zařídil se podle toho! To je od něj milé, viďte? Pořekadlo Náš zákazník, náš pán sedí přesně na tuto situaci.

Budete-li se tedy, milý majiteli studny na zahradě, rozhodovat, jakou ochranu pro svou studnu zvolíte, pak to bude určitě kompozitní poklop na studny, který je inovován přesně podle Vašich požadavků!

I levný plot vám vydrží

Ne každému se chce investovat příliš velkou finanční částku do stavby plotu. Pokud i vy patříte do této skupiny, nemusíte zoufat a obávat se, že váš pozemek zůstane nechráněn. K oplocení můžete použít klasické pletivo. Takový plot vás nebude stát příliš mnoho peněz a navíc vám může vydržet stejně dlouho jako například plot dřevěný či betonový. Životnost takového plotu můžete prodloužit, když při jeho stavbě provedete podezdívku. Podezdívka plotu se provádí klasickou betonáží, kdy je zapotřebí vykopat základy a následně vybetonovat. Tyto práce jsou ale zdlouhavé a finančně náročné. Své finance udržíte na uzdě, když místo klasické betonáže použijete k vytvoření podezdívky betonové prefabrikáty.

Jednoduchá podezdívka plotu

Podezdívka plotu slouží k zamezení prorůstání trávy do pletiva. Tráva totiž způsobuje korozi pletiva a samotný plot přestává plnit svou funkci. Mnozí majitelé takových plotů často vyměňují pouze části pletiva nebo se rozhodnou pro plot z jiného materiálu. Ovšem tyto práce by nemuseli vůbec provádět, pokud by ke svému plotu připravili podezdívku. Betonová podhrabová deska je vlastně prefabrikát, který se osadí do země pod pletivo. Jejím úkolem je ochránit pletivo před zarůstající trávou i před psy, kteří ho narušují svým podhrabáváním. Její montáž je nenáročná a hlavně nepotřebuje ke svému osazení žádné základy, čímž si značně ušetříte práci i peníze.

V jednoduchosti je krása

Taky přemýšlíte nad tím, jaký typ plotu by se hodil k oplocení vašeho pozemku? Existují různé varianty. Tou nejjednodušší je oplocení s použitím obyčejného pletiva. Takový plot je ale zapotřebí něčím zpevnit, aby vám vydržel co nejdéle. K prodloužení životnosti pletiva je zapotřebí udělat podezdívku, a to velmi jednoduše. S použitím betonových desek, které pouze osadíte do země, budete mít jistotu, že pletivo nebude narušováno zarůstající trávou a celý plot bude zpevněn na tolik, že ho žádné vlivy negativní nenaruší.

Kdy se vyplatí americká hypotéka?

Americká hypotéka je pro mnohé velkou neznámou. Možná by pomohlo, kdyby nenesla název, pod kterým si mnozí z nás představují klasickou hypotéku, kterou je možné financovat vlastní bydlení. Spíše by se dalo říct, že se jedná o dlouhodobý neúčelový úvěr s některými vlastnostmi hypotéky. Pojďme si tedy společně tento úvěrový produkt představit společně se všemi jeho výhodami i nevýhodami. Pro koho je vlastně americká hypotéka vhodná?

Online nakupování

Americká hypotéka je neúčelový úvěr. Co to v praxi znamená? Dlužník může peníze z hypotéky čerpat dle vlastního uvážení a není povinen dokládat, na co byly využity. Což je rozhodně velkým přínosem v porovnání s klasickým hypotečním úvěrem na bydlení. Pokud tedy potřebujete financovat vaše nákladné sny a plány, je americká hypotéka rozhodně správnou volbou.

Jak je to s úrokovou sazbou?

I v tomto případě žadatel rozhodně nepochybí, pokud se rozhodne pro tento americký produkt. Ovšem je potřeba říci, že financovat vlastní bydlení americkou hypotékou není příliš šťastné řešení. V porovnání s tou klasickou totiž poskytovatelé nabízí mnohdy až dvojnásobný úrok. Vyplatí se jen za předpokladu, že stavební firma nabízí slevu v případě platby na ruku. Ovšem je zapotřebí říct, že stále se jedná o výhodný produkt v porovnání s dlouhodobými spotřebitelskými úvěry, kde se úrok pohybuje vysoko nad 10%.

Podpis smlouvy

Je zapotřebí zástava nemovitosti?

Ano, je. Jedná se o hypotéku jako každou jinou. Takže i v tomto případě po vás bude chtít banka, případně nebankovní společnost, ručení vlastní nemovitostí. Ta musí být na území České republiky a zároveň vedena v katastru nemovitostí.

Americkou hypotéku však není možné čerpat v celé výši zástavní hodnoty nemovitosti, ale mnohdy jen z 70%. Zbylou částku pak musí dlužník uhradit ze svých úspor nebo ze spotřebitelského úvěru.

Vánoční věnce

Ačkoliv je teprve září a mnohým z nás to pořád ještě nedochází, Vánoce se kvapem blíží. Nejenže je potřeba začít řešit dárky, abychom pak nestáli hodiny ve frontách v obchodech, ale i vánoční dekorace by měly být dopředu promyšlené. Aby nám ozdoby na stromečku barevně ladily s adventním věncem, případně s ubrousky na vánoční tabuli.

Než se začneme věnovat samotné výrobě, pojďme se v rychlosti podívat na původ vánočního adventního věnce. Na konci 19. století přišel habsburský učitel a kněz Johann Hinrich Wichern s nápadem, jak jeho žákům zpestřit čekání na Vánoce. Použil kolo od vozu a ozdobil ho 23 svícemi, z nichž 19 bylo červených pro všední dny a 4 bílé pro neděle. Tento věnec symbolizoval počet dní do Vánoc.

Vánoční věnec klasický

A teď už tedy dost teorie a jdeme na praxi. Záleží pouze na Vás, pro jaký typ věnce se rozhodnete. Klasický nebo netradiční, možností je opravdu mnoho.

Klasické mají slaměný nebo polystyrenový základ – kruh, na který se pomocí drátku připevňují větvičky jehličnanů, a to seshora i z boků. Větvičky se musí částečně překrývat, aby na věnci nebyly mezery.

Netradiční věnce můžete vyrobit například za použití přírodních materiálů, jako jsou dřevěné plátky, polena dřeva či šišek a vypadají úžasně. Další variantou jsou jakékoliv tácy, podnosy či misky.

Vánoční věnec netradiční

A čím věnec ozdobit? Základ jsou 4 svíčky, dále můžete použít opět přírodní materiály, jako jsou šišky, mech, větvičky stromů, sušené ovoce, skořice, chvojí a samozřejmě i různé stuhy, mašle i malé ozdůbky, které seženete v hobby marketech a také květinářstvích. Všechny tyto dekorace připevníme k základu tavnou pistolí, kromě svíček, u těch z bezpečnostních důvodů použijeme držáky na svíčky do adventních věnců.

Kdo z Vás se tedy letos pustí do výroby adventního věnce? Fantazii se meze nekladou, ale nezapomínejte, že méně je někdy více…

Bydlení ve svém v dnešní době přepych nebo realita?

Pro některé z nás je nepředstavitelné, že bychom si postavili dům, protože se nechceme zadlužit mnohamilionovým úvěrem na doživotí, ale pro jiné to může být realita, kterou si pořídí za velice nízkou cenu, takže kde je vlastně skutečnost a realita? O co se budeme opírat, když budeme mluvit o penězích a o vlastním bydlení? Jde si pořídit vlastní dům za nízkou cenu? Jak to tedy ve skutečnosti je?

muž na sedačc

Chcete své vlastní bydlení? Nejlépe za nějakou rozumnou cenu? Nechcete se zbytečně zadlužit na doživotí? Nebo ještě hůře splácet tak vysoké částky, že se budete každý měsíc bát o to, abyste nepřišli o zaměstnání nebo aby se náhodou něco špatného nestalo, že byste nedokázali tak vysoký úvěr splácet? Využijete pro tyto účely levné mobilní domy.

Pořídíte je za velice nízkou cenu. Některé typy pořídíte například již kolem milionu, takže přes milion můžete mít své vlastní soukromé bydlení a za to byste zřejmě nikdy nedokázali dům postavit. Člověk v tomto ohledu musí být trochu soudný a musí vědět, jak se věci mají a na co vlastně člověk má nebo nemá peníze. Pokud byste stavěli dům, počítejte s více než jedním milionem ani pod dva se většinou lidé nedostanou se všemi náklady a to se tedy držíme hodně ale hodně při zemi. Některé firmy Vám řeknou nebo i lidé, kteří stavěli svépomocí, že stavba je vyšla na několik milionů korun a to jsou bohužel fakta, takže postavit dům za milion je zřejmě nereálné. Jenomže je to možné, pokud si ho necháte vyrobit na zakázku.

polštářky

Dokážete si to představit? Buďto si vybrat ze skladových zásob a bydlet během pár dní nebo si nechat postavit dokonce dům na zakázku, kdy si můžete některé parametry zvolit sami, například si říct, jakou by měla mít barvu střecha. Je to až neuvěřitelné, dům Vám vyrobí a navíc ještě přivezou pomocí speciální profesionální dopravy. Zanedlouho můžete bydlet ve svém vlastním domečku a užívat si soukromí, pocit klidu a bezpečí a vlastního, krásného, útulného a moderního bydlení!

Minimalistický domov

Minimalismus je umělecký směr. Nejdříve se objevoval v sochařství a malířství, poté se z něj stala jakási filosofie a teď se praktikuje téměř všude. V hudbě, literatuře, designu, a to i v bytovém designu.

 světlá koupelna

Nepředstavujte si minimalismus jako velké prázdné prostory, které působí neútulně. Minimalismus je mnohem víc. Je to pochopení a životní styl, který se promítá i v tom, jak to vypadá u Vás doma. Všechny věci, kterými se obklopujete, na Vás mají vliv, kterému nemusíte přikládat příliš velkou váhu, ale opak je pravdou.

 dětský pokoj

1. Začněte se zbavovat věcí

 

Pokud máte v bytě či domě spoustu věcí, spoustu nepotřebných věcí, například dárků od příbuzných, kterých je Vám líto se zbavit, abyste neurazili, ale vlastně se Vám vůbec nelíbí a působí pouze jako lapače prachu, může se to promítnout i ve Vašem myšlení a rozpoložení. Zkuste se takových věcí jednoduše zbavit. Vezměte pytel a všechny je vyházejte, nebo jimi obdarujte někoho jiného. Stejná filosofie platí i pro oblečení, u každého kousku si řekněte, zda ho opravdu nosíte a potřebujete, a pokud ne, zbavte se ho. Samotný proces zbavování se věcí má svůj význam, uvidíte. Nejen že Váš dům či byt bude čistší a uspořádanější, ale i Vaše mysl.

 dveře skříně

2. Častěji uklízejte

 

Uklízení je velkou součástí toho, jak se dostat k minimalismu. Čím častěji budete uklízet, tím víc věcí se zbavíte. Při prvním úklidu si třeba u té kýčovité sošky kterou Vám věnovala tchýně řeknete, že si ji ještě necháte, ale po pátém úklidu už ji s radostí vyhodíte, protože Vám dojde, jak je vlastně zbytečná. Úklidem si také utřídíte myšlenky, což k minimalismu neodmyslitelně patří.

 

3. Méně nakupujte

 

Pokud chcete minimalistický domov, nechoďte trávit odpoledne do obchodních domů koukáním po slevách a nakupováním věcí, které jsou sice ve slevě, ale jsou úplně zbytečné. Uvidíte, že tím ušetříte i Vaši peněženku. Radši si kupte jednu kvalitní věc, kterou využijete.

 

 

 

 

4. Základem jsou světlé barvy

 

Světlé a ne příliš syté barvy působí uklidňujícím způsobem a vůbec to nemusí znamenat, že Váš byt nebude útulný a jednotvárný. Stačí trochu experimentovat, zakomponovat více odstínů jedné barvy, například bílou, světle šedou a tmavší šedou, světle růžovou nebo béžovou. Nábytek by měl být po celém bytě ve stejných nebo podobných barvách, jen třeba v jiných odstínech. Rozhodně se vyhněte křiklavým a neonovým barvám.

Nástrahy podzimu

Podzim je takové všelijaké období. Světla málo, barvy jdou do šedých odstínů, chlad a všudypřítomné vlhko. Je to skutečný záběr na člověka, který se chce pořádně držet v náladě. Je nutné si ale uvědomit, že je to jen jedno roční období ze čtyř. Podívat se na vše s optimismem a umět si i na podzim najít věci, které se nám líbí, které nám pozvednou náladu. A s tím ostatním nám pomohou osvědčené recepty.

cestička lesem

Především neopouštějme svůj již zaběhnutý životní styl. Pokud běháte nebo chodíte na procházky, trocha horšího počasí vás nemůže odradit. Zamyslete se, co byste dělali, kdybyste žili třeba v Norsku? Poměr dní s krásným počasím se dny s tím špatným je u nás daleko příznivější než tam. A právě Norové mají na dny kdy je škaredě, krásné přísloví, kterým vysvětlují, proč venkovní aktivity vykonávají bez ohledu na počasí. To přísloví zní: „Neexistuje špatné počasí, je jen špatně zvolené oblečení“. Takže se tím řiďte i vy a pokračujte ve sportu i v procházkách.

Právě venku, při troše pozornosti musíme obdivovat krásy podzimní přírody. Hry barev jsou v kontrastu s mlhami, kterými prostupuje sluníčko, přímo okouzlující. Brzké šero, zase dává vzniknout zajímavé, až strašidelné atmosféře. Užívejte si to! Najděte si ve všem něco pozitivního. Příroda je tak inspirující.

Abyste si udrželi tepelnou pohodu, zařaďte do svého jídelníčku potraviny, které prohřívají. Skořice, zázvor, chilli by v něm neměly chybět ani jeden den. Skořici si můžete přidávat po trošce třeba do kávy. Budete překvapeni, jakou zvláštní a příjemnou chuť váš oblíbený nápoj získá. Mimochodem, věděli jste, že káva se skořicí je velice oblíbeným nápojem v Turecku. Ze zázvoru si vařte odpolední čaj. Pokud jej osladíte medem a ochutíte citronem, získáte nejen nápoj, co zahřeje, ale zároveň vás podpoří v boji proti nachlazení. No a chilli ani snad nemusím zmiňovat. Každý zná, jakým způsobem okoření jídlo. Víte, že si na jeho chuť brzy zvyknete? A když to přijde, budete překvapeni kolik chutí, díky chilli, budete v jídle najednou rozeznávat.
vyjeté koleje

Podzim je ve skutečnosti krásným obdobím. Pokud se na něj dokážete dívat tím správným pohledem. Chce to trochu snahy, ale stojí to za to. Věřte, že když se budete snažit, podzim si opravdu užijete.

Možnost vlastního bydlení

Soukromé bydlení je těžké sehnat a nebývá běžné. Mobilní domy ovšem představují skvělou alternativu, jak bydlet ve svém vlastním domečku, za nízké náklady a přitom mít útulné prostředí kolem sebe. Tato možnost je dostupná pro každého. Velice rychle a hbitě zařídíme vše potřebné, abyste zanedlouho už mohli bydlet ve vlastním domově.

zařízení

Tyto domy mohou být samozřejmě formou nízkoenergetických obydlí, ve kterých nebudete platit příliš vysoké náklady na domácnost, ale naopak ještě v nich spíše ušetříte. Nízké náklady jsou příslibem pro mladé rodiny, začínající páry, nebo také pro starší lidi, kteří si své vlastní soukromé obydlí chtějí pořídit třeba na důchod. Zde můžete bydlet jako jedinci, ale také jako rodiny s dětmi. Záleží jenom na druhu a typu mobilního domu, který si sami vyberete.

Mobilheim je v dnešní době skvělá alternativa bydlení. Máte jej na svém vlastním soukromém pozemku, nerušeni sousedy. Žádná společná zeď s někým, koho ani neznáte, ale kdo vás ruší vždy, když přijdete po těžké a namáhavé práci domů a chcete si odpočinout. Bydlete levně a útulně ve vlastním, díky tomuto snadno dostupnému obydlí.

Uvnitř si jej zabydlíte podle svého vkusu

§ Každý dům je plně vybaven, takže vám zde nebude nic chybět. Skvělá a praktická je také část, kdy můžete celý dům nechat převézt na jiné místo. Nikdy nevíme, kam nás jednou vítr zavane, takže až tato doba nastane, budete mít bydlení vyřešené a nemusíte si s ním dělat starosti, protože váš dům půjde s vámi. Kamkoliv budete chtít! Vezmete jej zkrátka s sebou!

§ Po celý rok můžete bydlet v hezkém a příjemném bydlení a mít vždy teplou vodu. Zateplení na zimu je opravdu objemné, takže se nemusíte obávat přechodového počasí. Po celý rok můžete bydlet ve svém domově a obývat jej klasickým stylem čili plnohodnotně.

obývací pokoj

§ Tato obydlí se dají pořídit za velice nízké ceny, proto neváhejte a podívejte se, jestli si nevyberete i vy svůj vysněný vlastní dům s nízkými náklady na bydlení.