Majitelé zahrad se studnou, zpozorněte

Víte, je moc pěkné, když se výrobci čehokoliv zajímají o, tzv. zpětnou vazbu.
Je tento produkt skutečně mezi spotřebiteli oblíbený?
Splňuje spotřebitelské požadavky?
Je nutné produkt inovovat?
Jak si vede na trhu?

Jestliže se společnost o praktičnost svého výrobku zajímá, pak je krůček od společnosti vyhledávané!

Důkazem toho jsou, např. poklopy na studnu. Majitelé zahrady se studnou dokážou ocenit praktičnost a funkčnost takového, dalo by se říci obyčejného poklopu. Ale ono to není zase tak jednoduché.

Podívejte se, co vlastně musí kvalitní poklop na studnu splňovat?

· Musí být nepropustný, aby nepronikla do studny s pitnou vodou voda dešťová, která by mohla velmi lehce narušit kvalitu studniční vody.
· Pak musí dobře izolovat, i když je vyžadováno odvětrávání. Do kvalitní čisté vody se nesmí dostat ani jeden brouček, nebo podobný hmyz. Nakladená vajíčka by mohla nadělat pěknou paseku. Stejně tak by mohla být studniční pumpa, umístěná vedle poklopu, zdrojem potíží.
· Nesmí se Vám vznítit, tzn., že nesmí být hořlavý. To by pro bezpečnost v okolí studny určitě nebylo nejvhodnější.
· Záleží také na materiálu, ze kterého je poklop na studny vyroben. Kompozitní materiál je přímo skvělý.
· Poklop nemusí být zaměřen na vyšší zátěž, protože se po něm jen zřídka chodí. Ale zatížení by mělo odpovídat bezpečnostním normám!

A nyní si představte, že takový ideální poklop na Vaši studnu budete mít po ruce. Jednoduše si jej můžete pořídit. A proč? Protože výrobce vyslyšel připomínky spotřebitelů a zařídil se podle toho! To je od něj milé, viďte? Pořekadlo Náš zákazník, náš pán sedí přesně na tuto situaci.

Budete-li se tedy, milý majiteli studny na zahradě, rozhodovat, jakou ochranu pro svou studnu zvolíte, pak to bude určitě kompozitní poklop na studny, který je inovován přesně podle Vašich požadavků!