Zelenina a ovoce od farmářů na Váš stůl!

Láká Vás nákup čerstvého ovoce a kvalitní zeleniny od českých farmářů, ale nežijete v místě, kde by se pořádaly farmářské trhy? Pak si užijte nákup těchto a celé řady dalších surovin z pohodlí Vašeho domova. Svět Bedýnek a FreshBedýnky jsou pravděpodobně dva nejvýznamnější hráči na poli prodeje farmářských potravin prostřednictvím webových stránek. Můžete vybírat až ze dvou tisíc produktů od českých farmářů a dodavatelů. Buď si objednáte již hotovou bedýnku, jejíž obsah pro Vás bude do určité míry překvapením nebo si můžete svou bedýnku naplnit surovinami podle Vašeho přání. Po zaplacení Vám bedýnku plnou farmářských potravin přivezou až domů.
mokrá zelenina
Dáváte přednost EKO, BIO či fair trade?
Biopotraviny již našly své pevné místo v českých obchodech, přesto není úplně snadné sehnat, co potřebujete na jednom místě. Tyto farmářské online obchody nabízí velmi bohatou škálu bio produktů, od zeleniny a ovoce, přes mléčné výrobny až po maso. Dáváte přednost produktům, jejichž výroba byla ekologická, tedy co nejšetrnější s ohledem na přírodu? I takového výrobky jsou v jejich nabídce. Ptáte se, co znamená anglické slovo fair trade? Doslovně se jedná o férový obchod. Je zaměřený na dovoz výrobků zejména ze zemí třetího světa a usiluje o co nejférovější podmínky pro místní producenty a spravedlivé přiměřené ceny produktů.
červená řepa
Jak to celé funguje?
V daném online obchodě si vyberete zboží, které si chcete objednat. Kromě jednotlivých surovin, které jsou rozdělené do jednotlivých kategorií, jako jsou zelenina a ovoce, pečivo, mléčné výrobky atd. si můžete objednat již hotovou bedýnku. V nabídce bývá celá řada variant, od malých bedýnek po ty větší, mohou obsahovat například buď jen zeleninu, nebo ovoce, či takové suroviny, které jsou vhodné pro malé děti nebo pro přípravu salátů či smoothie. Po dokončení výběru si vyberete termín doručení bedýnky, měla by k Vám doputovat do 24 hodin od objednání. Pokud nakoupíte dostatečné množství zboží, potěší Vás to, že pak bývá doprava zdarma!

Posted in Nezařazené