Vztah není jen o hýčkání ženy

Muži a ženy od pradávna k sobě patří. Ale mezi nimi se nachází tolik rozdílů, až je obdivuhodné, jak vlastně takový dva odlišní lidé mohou spolu žít, a trávit každý den bok po boku. Zaměříme se na pár tipů pro ženy, jak zachovat v některých situacích chladnou hlavu, a zbytečně se nezaměřovat jen na ty špatné věci, které ve vztahu mohou nastat.
nohy novomanželů
Já, já, já – změňte to
Někteří muži prostě touží po pozornosti, po zájmu či abychom k němu shlíželi. Naopak některé ženy to bohužel přehlížejí, nebavíme se o arogantních a namyšlených mužích, ale o těch, kteří se cítí být za Vámi místo vedle Vás. Máte v hlavě ukotvené, že muž má věnovat pozornost ženě, starat se o ni, zabezpečit ji a být ji stále na blízku. Pokud Vám na partnerovi záleží, musíte mu věnovat více než jen čas, ale také zajímat se o jeho den či co by si přál k večeři. Vztah je o maličkostech, kterých si muži všímají, i když byste to do nich neřekli. Muži o takových věcech nahlas moc nemluví, který muž by řekl že se cítí málo cenný ve vztahu, málokterý.
Podpora
Muže by bylo dobré podporovat ve všem co ho umane, potřebuje zázemí a pocit že mu někdo hlídá záda, a když se mu něco nepovede, má se za kým obrátit, a svěřit se. Pokud budete partnera podporovat, a neshazovat jeho plány, změní se k Vám o 180°. Bude ve Vás cítit partnera, kterého potřebuje, a ne partnera, který ho drží při zemi, a shazuje mu sebevědomí, že se mu nic nepovede. Pokud se jedná o nějakou investici a nejde o převratné částky, určitě ho podpořte, a nenaplňujte ho nejistými pocity.
milenci na jachtě
Překvapte ho
Čekáte od muže všemožné dary, večeře, nákupy a ostatní podobné věci? Můžete překonat samu sebe a překvapit ho po práci vy s romantickou večeří doma s vínem, s nějakým příjemným ukončením večera. Pokud nejste na tuto variantu, můžete mu koupit něco co by od Vás nikdy nečekal. Nesnášíte, jak hraje dennodenně pro Vás hloupé hry? Kupte mu nějakou, na kterou se těšil jako malý. Chodí neustále do posilovny, a Vám to už leze krkem? Kupte mu nový protein, nebo mu zaplaťte osobního trenéra. I věci, kvůli kterým se hádáte, můžete si říct, že je to lepší než aby chodil někde s kamarády na pivo, nebo aby utrácel peníze do nesmyslných věcí. Ani nevíte, jak mu udělá radost, když mu koupíte něco, co by od Vás nikdy nečekal. Hned Vám bude vděčný, a aspoň pár dní Vám bude viset kolem krku. Což udělá radost většině žen.
Jste spokojeni, jak to ve svém vztahu máte, nebo něco změníte k lepšímu?

Posted in Nezařazené