PRIMARK – levně a kvalitně?

Většina Čechů narozených v 60. – 70. letech zná nákupy v Německu. Jezdilo se tam za lepším, za novým a za kvalitnějším zbožím. Vrací se snad dnes ty časy? Více a více Čechů jezdí opět do Německa za asi lepším zbožím. Nebo rodinné tradice jet do Drážďan o Vánoce na trhy, svařené víno a bratwurst? Ty jsou minulostí, dnes se vánoční trhy tráví na Prager Strasse v Primarku.
centrum galerie
Primark je původně maloobchod z Irska, který je provozován v USA, Beneluxu a v zemích západní Evropy. V Londýně ho najdeme například na známé Oxford street. K nám nejblíže je právě v Německu v Drážďanech nebo v Rakousku ve městě Linz.
Co v Primarku nakoupit?
Primark nabízí zboží, které je právě „IN“ a trendy. Každý si zde najde něco pro sebe. Ve velkém se zde nakupují především levné, ale kvalitní trička například za 1 euro, boty nebo sandály cca za 3 eura. Lidé zde často nakupují věci se známými nápisy ze seriálů nebo filmů.
Ovšem, nenajdeme zde jen levné věci. Oblečení z nové kolekce např. značky Atmosphere vyjdou dráž, ale kvalita a pocit, že ve vašem okolí to nikdo nemá je super.
odpočinek v trávě
V Primarku nenajdeme pouze oblečení, ale také doplňky, jak šperky, tak kabelky, batohy kosmetiku, nějaké drobnosti nebo zboží do domácnosti např. do kuchyně.
Primark online?
Přání lidí z celého světa dosud nenaplněno. Bohužel. Tento řetězec obchodů nenabízí nákupy z pohodlí vašeho domova.
VÝHODY:
VÝLET S RODINOU/KAMARÁDY
NOVÉ VĚCI, JINÉ VĚCI NEŽ MAJÍ OSTATNÍ
RADOST
NEVÝHODY:
PRO NĚKOHO VZÁDLENOST
NAKUPOVÁNÍ VE VELKÉM (pro někoho je to + pro někoho -)
Zprávy o tom, že Primark bude v České republice, kolovaly už několikrát, otázkou je, jestli se ho dočkáme. Možná to je výhoda, že v ČR ještě není. Zboží z Primarku je u nás neokoukané a nové. Nezbývá nám nic jiného než čekat a doufat, nebo jezdit nakupovat do jiných zemí.

Posted in Nezařazené