Jak si poradit při ztrátě erekce


Inzerentů typu Prodám Viagru je na Internetu spousta. Nemusí se jednat o podvod, skutečně tu lze zakoupit tento přípravek v jeho pravém složení, deklarovaném výrobcem, i když je to vždy svým způsobem „sázka do loterie“, protože můžete narazit na nepoctivého obchodníka a pořídit v lepším případě neúčinné placebo, v horším případě vám to poškodí zdraví. Co však nelze opomíjet, je obcházení oficiálního postupu, který je v naší zemi stále doporučován, tedy nejprve navštívit vašeho praktického lékaře, a ten se vyjádří, případně vás pošle na další vyšetření, s nímž lze přesněji stanovit, zda je pro vás Viagra vůbec vhodná.

nahá žena

Riskovat újmu na zdraví tím, že nakoupíte, byť pravou, Viagru na Internetu, aniž byste https://www.signalfestival.com/instalace/hladina se poradili s lékařem – stojí vám to za to? Nebylo by lepší jít jinou cestou, například tou přírodní? Existují totiž bylinky, například Kotvičník zemní nebo Maca peruánská či Korejský ženšen, s nimiž lze docílit kýženého výsledku, a co víc – tyto byliny působí v organismu komplexněji a mají vliv na to zásadní, co erekci ovlivňuje – na vaše hormony.

dívka v autě

K úbytku erekce totiž mnohdy dochází v důsledku působení stresu. V takové chvíli se zvedá hladina stresových hormonů, která potlačí tvorbu hormonu testosteronu, a bez něho se erekce nedostaví. Testosteron má vliv i na tvorbu svalové hmoty a další projevy mužnosti, proto se také muži po úbytku testosteronu cítí spíše jako životem unavení, zpohodlnělí jedinci, s touhou po kanapi, pivu, televizi nebo jízdě autem. Čím více je muž vystresovaný, tím méně testosteronu má, a může z něj být obtloustlá troska.

Zaměřte se tedy kromě správné životosprávy (hlavně stravy) a dostatku tělesného pohybu zejména na stres, snažte se jej ze života nadobro odstranit, a vypomáhejte si výše zmíněnými bylinkami, a to bez vedlejších účinků, jaké mnohdy provází užívání Viagry.