Je nošení podprsenky nutné?


My ženy jsme bytosti moc zajímavé. A je pro nás moc důležité, abychom se cítily dobře a také moc dobře vypadaly. Protože je velmi rozdílné, jak se nahlíží na muže a ženy. A je tak jasné, že na ženy je vyvíjen mnohem větší tlak než na muže. A žena musí být především reprezentativní a v mnoha ohledech svůdná. I když svůdnost se také dělí do mnoha kategorií a záleží při jaké příležitosti bude žena vystupovat. Ale žena by v první řadě měla být pěstěná a měla by být milá a elegantní. Ale jak se často chovají ženy ke svým mužům doma, to je věc druhá. A jak se pak následně diví, když je jejich muži opouštějí právě pro ty elegantní a reprezentativní ženy.

žena s podprsenkou

I když v dnešní společnosti, která je tak moc orientovaná na úspěch a výkon se mnohdy ženy začínají chovat jako muži. A zapomínají na svoji podstatu a přirozenost. Ale nic není hezčího, než když je žena křehká a půvabná přesně ve svoji zranitelnosti. A také jsou ženy moc žádané, pokud se umí ukázat. A to nejen vlastní tělo a svoje křivky. Ale také svoje sebevědomí a svůj rozum. A není pravidlem, že by se o ženu měl starat muž. Ale nezávislá žena by se o sebe měla každopádně postarat sama. A tím dokázat mužům, že je schopna se samostatně starat o svůj život. A také se nebát dát najevo svůj vlastní styl a přání.

podprsenka

Takže nenošení bez podprsenky se může brát jako takový typ revolty ze strany žen. A co si o tom myslí muži? Myslím si, že jsou z této ženské revolty naprosto uchváceni. Protože co je hezčí, než pohled na krásné ženské ňadra, byť jsou schované za kusem látky. Tento trend se začal vyskytovat v USA, kde ho na světlo vyneslo několik známých umělkyň. A poté se to rozšířilo i na přehlídky a mola nejslavnějších návrhářů. A dokonce i teď se mnoho žen odvažuje si vyjít do ulic takzvaně nahoře bez. A co je na tom vlastně tak špatné? Kdo si to může dovolit, ten to tak nosí. A kdo nemůže ten jen tiše závidí a potichu doma anebo na sociálních sítích moralizuje. Ale to přeci není potřeba. Hlavní je, že se v tom cítíte dobře a krásně. Na ničem jiném přeci nezáleží.