Zázrak jménem Araganový olej

Tento vzácný olej, který se řadí mezi ty rostlinné, je skutečným pokladem v oblasti kosmetiky, který rozhodně doma musíte mít. Jeho vlastnosti převyšují vše, co od olejů očekáváte a uvidíte, že po jeho zakoupení už vsadíte pouze na něho, protože je bezkonkurenční.
upravená dívka

Na co všechno je dobrý?

Jeho účinky slouží pro širší oblasti krásy neboli vylepšení na vaší kráse. Obnovuje buňky, zajišťuje pokožce a vlasům pevnost, lesk a zdravější působení a je vynikajícím hojivým zázrakem, který oceníte v případě vašich kosmetických nedostatků.
Obsahuje látky, které působí jako antioxidanty a tudíž tělu zabezpečí ochranu před negativním působením volných radikálů.
1.     Pomoc proti vráskám– ano je skvělým pomocníkem při vyhlazení pleti, kterou postihly nežádoucí vrásky.
2.     Vlasové tonikum– posiluje vlasovou strukturu, a to už od kořínků. Dodá vlasům ochranný film, přes který nepropustí nepříznivé vlivy.
3.     Nehty– aby byly zdravé a pevné, budete potřebovat pomocníka, který je posílí. Tento olej příznivě působí na jejich růst, úpravu a pevnost.
4.     Hydratace pleti– je účinnější než krémy na suchou pleť, lehce se vstřebává, pleť hydratuje do hloubky, a to po dobu 24 hodin.
5.     Fantastický na problémy s akné– možná jste to netušili, ale pomůže vám i s nedostatky na vaší pleti v podobě akné.
6.     Rtům dodá všechny živiny– o vaše rty se musíte starat v každém ročním období, působí jako balzám, zachová jim hebký vzhled a vám krásný úsměv.
7.     Zpomaluje stárnutí– pleti dodá pružnost a přirozeně ji vyhladí, je tedy vhodný i pro starší generaci.
8.     Báječný pomocník po holení– masírování tímto olejem pomůžete pokožce po holení dát nejen hydrataci, ale i hebkost a vitalitu a v neposlední řadě aktivní látky, které jí budou přínosem.
francouzské oleje

Váš osobní elixír krásy

Ano, i takhle můžeme tento olej nazývat. Díky hodnotnému vitamínu E patří mezi vhodnější alternativu denního krému, který vám má pleť a pokožku hydratovat po celý den.
Přispívá ke zdraví vašeho vzhledu a obzvláště vlasům a nehtům. Jeho každodenní používání vám přinese ovoce v podobě krásnějšího a mladšího vzhledu a budete vypadat i zdravěji. Nepochybně na vás bude už od pohledu znát, že se o sebe staráte volbou vhodného přípravku, který je pro vaši pokožku tím nejvzácnějším pokladem, jakým se můžete chlubit.

Posted in Nezařazené