Zajistíme všechno potřebné, co se týká vyklízení bytů

Naší oblastí je stěhování, ale s tím také spojené velice časté vyklízení bytů Praha, které mohou využívat lidé, kteří bydlí přímo v našem hlavním městě, ale také se mohou ozvat lidé i z okolí. Každý občas potřebuje pomoci, speciálně s těmito specifickými prvky, do kterých se nám samotným nikdy nechce. Využijte proto našich služeb, které se týkají likvidace odpadu, ale také vyčištění domů od všemožného starého nábytku, spotřebičů, ale jsme schopni odvézt i těžká břemena či velké hudební nástroje, které bývají opravdu těžké a je nebezpečné s nimi jenom tak manipulovat.

Specializujme se na veškerý odpad, který odvážíme do sběrných dvorů či zajišťujeme skartaci dokumentů podle zákonných předpisů. Také zajistíme jakékoliv vyčištění půd či vyklízení sklepu. Jak od nepořádku, tak starých a nepotřebných věcí, ale také vás zbavíme jakéhokoliv odpadu, ať už jde o elektrotechniku či kovošrot nebo suť z bytových úprav. Se vším si poradíme.

Největší výhodou je, že se nemusíte o nic starat. Nemusíte zjišťovat, co se kam odváží, nemusíte nic zařizovat. To jsou výhody, kterých si v rámci našich služeb jistě budete vážit nejvíce.
Čeho se potřebujete zbavit?


– objemný odpad zařízení domácností: dřevo, kov, textil, a věci s tímto spojené
– elektrošrot: lednice, bojler, veškerá elektronika, mrazák, televize, rádio
– odpad z údržby zeleně
– suť z bytových úprav
– papír, sklo, plasty (tříděný odpad, větší množství)
– pneumatiky (poplatek nebo limit)
– nebezpečný komunální odpad


Jaké veškeré služby zajišťujeme?

ü Stěhování bytů
ü Stěhování kanceláří
ü Stěhování těžkých břemen
ü Stěhování hudebních nástrojů
ü Stěhování starožitného nábytku
ü Stěhování trezorů
ü Vyklízení, likvidace, skartace
ü Zajišťujeme krabice na stěhování a potřebné obaly
Skladovací služby