Moderní technologie síťového tisku

Oblečení nás provází celým životem a funguje nejen jako zdroj tepla, ale i jako možnost, odlišit se od ostatních a vypadat dobře. I tak jsme ale omezeni nabídkou obchodů, která bývá zpravidla podobná a není snadné, najít si svůj vlastní styl. S postupem času ale přichází technologie, které tento problém efektivně řeší a nabízí výrobu oblečení s vlastním potiskem. Řeč je o síťovém tisku, který umožňuje rychlou, nízkonákladovou a univerzální výrobu vlastního oblečení. Potisk textilu při využití této metody nabízí vysokou kvalitu, díky které je výsledný textil pohodlný, pevný a dlouho vydrží.

Síťový tisk je možné využít takřka u všech materiálů a to i u těch, které jsou citlivé na vysoké teploty. Naše společnost se na takové zakázky zaměřuje a plní požadavky klientů i u takových projektů, kde jiné firmy odmítnou.

Firemní využití
Stylové oblečení s vlastním designem může mít i firemní využití a to při propagaci společnosti. Kvalitní reklamní předměty potěší vaše zákazníky a přesvědčí je o kvalitách vašeho obchodu. Stejně tak se firemní oblečení hodí i na různé prezentace a výstavy, kde je třeba sladit celý tým do jedné podoby. Výsledkem je jednotný design ve všech prvcích a snadné propojení vašeho loga se zákazníky.

Postup výroby
Postup výroby je u nás jednoduchý. Připravený design nahrajete na naše webové stránky nebo ho pošlete v předem určeném formátu. Je třeba dbát na parametry a zkontrolovat design před odesláním. My hotový design zpracujeme, vložíme do strojů a začneme s výrobou. Rychlost výroby se odvíjí od počtu kusů a přibližný odhad získáte při sjednávání objednávky. Výsledné oblečení zašleme na adresu vaší společnosti a to co nejkratším čase.