Správná péče je základ

Mít doma vířivku je sen snad každého z nás. Pokud jste si mohli tento sen splnit, tak je potřeba si uvědomit, že o tuto krásnou relaxační vanu je potřeba také náležitě pečovat, ať vám slouží co nejdéle a co nejlépe. Určitě proto nepodceňujte kvalitní a pravidelný servis, který nejenom, že případně opraví všechny nedokonalosti, ale také objeví potenciální hrozby a odstraní je.
vířivá vana na lodi

Instalace nové vířivky

Servis vám bude však pomáhat nejenom s péči o vaši stávající vířivku, ale ochotně vám pomůže i s instalací zcela nové vany. Pokud jste si koupili novou, tak můžete očekávat kompletní případu, vyčištění, revize všech dílů a technologie, pročištění potrubí, zkontrolování těsnosti a všech spojů. Samozřejmě je i doplnění kvalitní chemie, bez které by byla tato vana nepoužitelná.

Servis vířivekje velmi široký a obsáhlý pojem, který zahrnuje hromadu nejrůznějších úkonů, které mají za úkol udržet vaši vířivku ve výborném stavu. Poslouží vám při všemožných opravách, se kterými byste si jinak nevěděli rady. Jaké jsou základní služby, které vám může profesionální servis nabídnout?

Oprava nebo výměna starých či nefunkčních dílů
Čištění cirkulačních potrubí včetně oprav čerpadel
– Kompletní čištění vany, včetně skeletu, potrubí a všech filtrů
– Příprava na zimu aneb kvalitní zazimování
Seřízení dávkovačů
– Ověřování tvrdosti vody, případná úprava
– Dodání a aplikace kvalitní bazénové chemie
lehátka pod slunečníkem
To je však pouze malý výčet toho, s čím vám mohou profesionálové pomoci. Je toho samozřejmě mnohem více, dokážou si pomoci prakticky s jakýmkoliv problémem, se kterým se na ně obrátíte. Nemusíte mít zkrátka obavy o to, že by nastala situace, se kterou by nebylo možné hnout, ať už se jedná o poškozený díl nebo třeba poruchu samotného čerpadla. Vše má své řešení, řešení, se kterým si dokáže kvalitní servis poradit.