Podmanivý výlet

Občas si trochu vyrazit z kopýtka rozhodně nemůže škodit, zvláště, pokud máte volna jako šafránu. Pro jednou byste však měli zapomenout na standardní aktivity, které podnikáte pro to, abyste dobili baterky a zkusit pro změnu něco nového, například cestu zaoceánským parníkem. Zní to honosně a také je. Pokud si při představě o zaoceánských lodích vybavíte Titanic, vaše myšlenky jdou tím správným směrem. Ovšem pouze co se týče komfortu, které dnešní zaoceánské parníky představují. Bezpečnost na nich je až nepředstavitelně vyšší, než tomu bývalo u nechvalně proslulého Titaniku. Nemáte se tedy čeho bát.
výletní parník

V případě, že trpíte mořskou nemocí nebo je vám špatně v autě, můžete být v klidu. Dnešní moderní zaoceánské parníky mají speciální stabilizátory, tak prakticky nikdy nepoznáte na palubě ani v podpalubí, že jste na lodi. Rozličné prášky proti nevolnosti si tedy s sebou přibalovat nemusíte. Alespoň ne z důvodu mořské nemoci. Co se týče komfortu, tak jistě budete spokojeni, a to i v případě, že si pořídíte lístek třeba i do poslední třídy. Kajuta sice nebude splňovat požadavky, které běžně mívají sultáni, ale i tak budete mít své pohodlí. Navíc v kajutě se příliš zdržovat nebudete, jelikož vše podstatné se odehrává v jiných částech lodi.
loď na moři

A o to tady jde především. Samotná plavba je pochopitelně působivá, ale člověk se nekonečných modrých dálav přeci jen poměrně rychle nabaží. A v tu chvíli dostane chuť se trochu pobavit. Na zaoceánských parnících jsou standardně k dispozici bary s kulečníkem a stolním fotbálkem, kuželkové herny či dokonce divadla. Možností vyžití je na těchto gigantických korábech opravdu dostatek a pokud nebudete vyloženě chtít, nudit se rozhodně nebudete. A to jde při takových výletech především. Navíc takto nemusíte strávit volné chvíli sami, ale i svými polovičkami, případně i s dětmi, máte-li již nějaké.


Posted in Nezařazené