Kila dolů (ne)letí

Nejen postava je důležitá, to všichni víme. Velkou (hlavní) roli hraje charakter. Ale jak poznat charakter, když Vás člověk na první pohled nezaujme, právě kvůli své postavě. Postavou se lidé trápí již celé věky. Nejen ženy, ale i muži. Nicméně u žen je to jaksi rozšířenější problém. Chlap své nedostatky může dobře vyrovnat penězi.

metr

Spoustu věcí dnes již zvládne upravit a opravit plastická chirurgie. Pro mnohé je to však drahý špás nebo se skalpelu bojí. Ale nějaké ty fyzické nedostatky dělají člověka spíše zajímavým, odlišují ho od ostatních. Krása se také dost často okouká a začne být nudná. Proto mi přijdou úpravy nosu, rtů, prsou, jaksi zbytečné, pokud k nim není opravdu vážný důvod.

Někdo má rád placatý a někdo má rád macatý. Kolik lidí, tolik různých vkusů. Ne všichni musíme být štíhlí a mít ideální postavu. Někdo je se svou buclatostí spokojený a dokonce na ní pilně pracuje.

dieta

Ovšem je nás víc než dost takových, co touží něco shodit. Co dělat s kily navíc, která se Vás nechtějí pustit? Těch možností je mnoho a jsou denně probírané na internetu, doma u kávy s kamarádkami, v práci, v rádiu i televizi.

Pár příkladů

· Zdravě jezte
· Sportujte nebo se pravidelně hýbejte
· Omezte bílé pečivo
· Omezte alkohol
· Hodně spěte
· Buďte spokojení a vyrovnaní
· Neslaďte
· Jezte aspoň 5x denně po menších dávkách

Atd., atd. Máte pocit, že už jste to všechno vyzkoušeli, že to dodržujete a stejně přibíráte „ze vzduchu“? Někde bude asi nějaká chyba, něco jste přehlédli nebo děláte špatně.

zelenina

Pak je nejlepší, poradit se s odborníky na výživu a hubnout „pod dohledem“. Sestaví Vám speciální jídelníček na míru a ukážou Vám, jak se správně stravovat.
Abyste totiž nebyli jako moje babička, která tvrdila, že přece nic nejí, ale každý pekáček ještě rychle vytřela chlebem a strčila si ho hned do pusy. Z toho se přece nepřibírá…