To se máte, když máte doma rybáře

Je vážně unavující a mnohdy až otravující, když se blíží narozeniny, nebo svátek, případně Štědrý večer, a Vy musíte řešit, co darovat svému choti, který se o nic významněji nezajímá. Všechny varianty jste za ta léta už vyčerpali, takže se pomalu dostáváte do stadia oblečení, protože to si pořizovat musí!
Jestliže je Váš choť zaníceným rybářem, to máte o starost méně! To se Vám to nakupuje. Vejdete do profesionálního obchodu a poradíte se s prodavačem. Pořád máte možnosti nakoupit něco, co Váš rybář ještě nemá.

· Nový teleskopický prut.
· Multiplikátor na dravé ryby.
· Vlasce, podběráky, vezírky.
· Dalekohled, nebo spoustu drobných doplňků , které rybáři ocení.
Ale co mají dělat ostatní manželky mužů, o které se rybaření ani neotřelo? Cožpak mohou koupit prut, nebo naviják? Rybářské křeslo, nebo polarizační brýle?
A tady pozor! Rybářské křeslo? To přece může využít Váš manžel k pohodlnému posezení na zahradě! Je úplně jedno, zda sedí na rybách, nebo někde úplně jinde. Je dobře skladné, protože se skládá, a posezení v něm je také úžasné! Může si jej hodit do zavazadlového prostoru auta a posedět si i na dovolené!
Stejné, a možná mnohem lepší jsou ještě multifunkční polarizační brýle! To je nápad za všechny peníze! Vždyť ty může využívat v podstatě kdykoliv! Na rybách, za volantem, nebo při běžném nošení!

Takový dárek splňuje víc, než Vaše očekávání:
1. Chrání zrak před slunečním zářením.
2. Neunavují oči odlesky denního či nočního světla.
3. Je přes ně podstatně lépe vidět.
4. Hodí se celoročně, protože odlesk sněhu také není nic příjemného, zvláště tehdy, máte-li se soustředit, např. na jízdu vozem.
Tak nakonec díky rybářům máte vystaráno s dárky alespoň pro dvě výročí! A když zabrousíte i do jiných oblastí zájmů, určitě najdete i jiné varianty, které se mohou hodit, jako námět pro dárek.