Strašák jménem nízká bonita

Mnoho lidí si myslí, že v cestě ke skvělému úvěru jim mohou stát pouze dluhy anebo nějaký nepříjemný zápis v registru, který svědčí o tom, že jsou notorickými dlužníky, neplatiči a nejsou schopni dostát svým finančním závazkům. Není proto divu, že při žádosti o úvěr v bance zažije celá řada žadatelů nemilé překvapení v podobě nízké bonity. Zkrátka jim bankovní úředníci sdělí, že jim půjčku neposkytnou proto, že jsou jejich příjmy příliš nízké. A to je pro mnoho lidí skutečně nečekaná studená sprcha. Doposud jim jejich průměrný příjem na vše stačil, dokonce z něj zvládli uspořit i poměrně dost peněz, a nyní jim v bance tvrdí, že to přece nic neznamená, že by se kvůli půjčce brzy stali dlužníky. Na první ohled je jasné, že na takovém vyjádření něco nehraje.

euro

Pes je zakopán v tom, že banky posuzují vaše příjmy podle různých předem daných tabulek, teoretických příjmů a odhadů. Vaše výdaje, které z vašeho příjmu ukrojí, nejsou vašimi skutečnými výdaji, ale pustým odhadem, který se mnohdy výrazně míjí se skutečností. Nicméně na tom běžný člověk nic nezmění. Díky takovým teoretickým výpočtům, které vůbec nekorespondují se skutečností, přijde mnoho lidí o možnost sjednat si bankovní úvěr.
To je obecný problém všech klasických bankovních domů. A na místo toho, aby se situace zlepšila, se naopak stále zhoršuje – ti, kdo ještě před léty získali úvěr bez potíží, by na něj dnes už nedosáhli.

centy

Proto je lepší nemarnit svůj čas a úsilí a požádat o úvěr v nebankovní společnosti. Zde vás nic takového nepotká. Ať už požádáte o hypotéku bez příjmu anebo jinou libovolnou nebankovní hypotéku, tak se můžete spolehnout na to, že při posuzování vaší žádosti bude nebankovní společnost vycházet ze skutečných údajů a z vašich skutečných finančních možností, a navrhne vám tak půjčku šitou na míru vašim potřebám i vaší finanční situaci.

1/5 - (1 vote)