Použijte stejné materiály

Když se chystáte na rekonstrukci bytu, nebo chcete provést jen nějaké změny ve svém rodinném domku, které se rekonstrukcí nazývat nedají, ale týkají se nových podlah a schodiště ve vchodové chodbě , pak je dobré tyto úkony udělat s citem pro prostor.
Jak vypadá Vaše bydlení nyní?
· Vaše podlaha Vás vítá prodřeným linem a občasnými prošlapanými nerovnostmi?
· Schodiště také pamatuje mladá léta Vašich prarodičů?
· Ani Váš čich není ušetřen zatuchlým pachem zralosti krytiny?
Tak to máte tedy nejvyšší čas začít s úpravami.

Máte už představu o své nové chodbě?

Vy jste už zvyklí na své domácí prostředí, proto Vám nepřijde divné, že dosavadní chodba je opatřena linoleem, který se liší svým vzhledem od linolea umístěného na schodech vedoucích do prvního patra.
A přechodové lišty? Ty vypadají, jako pěst na oku. Jsou ze dřeva, které vůbec nekoresponduje s odstíny linoleí.
Co kdybyste učinili krok, který z Vaší vchodové chodby učiní útulné uvítací prostředí nejen pro Vás, ale i pro návštěvy? Nakonec to je přece to první, co uvidí všichni, kdo do Vašeho domu vstoupí!

Eleganci tvoří jednoduchost.

· Víte, jak úžasně by vypadala Vaše podlaha a schodiště ve vchodové chodbě, kdyby byla z jednoho vinylového materiálu a ve stejném designu? Spojovacím prvkem celého prostoru by bal jeden jediný prvek.
· Víte, jak úžasně by vypadaly schody bez přechodových lišt? Že to neznáte? Tak vidíte, něco nového jste se právě dozvěděli! Vinylové schody to dokážou!Nebojte se použít něco zcela odlišného, než jste zvyklí!

Použitím stejného materiálu ve stejném designu Vaši vstupní chodbu se schodištěm nejen oživí a učiní ji elegantní. Vinylová podlaha se schodištěm Vaši vstupní chodbu prosvětlí a opticky zvětší. Nakonec se může stát Vaším nejoblíbenějším prostorem v celém domě!

Posted in Web