Obdélníkový bazén se zaoblenými rohy pro vaši rozkoš


Výrazy blaženost a rozkoš se v novodobém slovníku příliš nepoužívají, přitom jsou to jedny z nejpřirozenějších pocitů a měly by být vyslovovány minimálně stokrát za den. Namísto toho se lidé častují výrazy, jako je: „mobil, on-line, Wi-Fi, data a paušál“. Nepřipadá vám to podivné, vždyť tato slova ještě před třiceti lety vůbec nikdo neznal, natož abychom se spolu na tato témata bavili. Tehdy také měli k sobě všichni blíž, protože namísto mobilní komunikace bývalo zvykem zajít k někomu na návštěvu jen tak, bezdůvodně, pro radost, abychom si spolu vyměnili pár slov ústně a ve fyzickém kontaktu, nikoli přes e-mail a SMS bránu.

děti u bazénu

Naštěstí nejsou všichni posedlí digitalizací, která mimochodem může být snadno zneužitelná i přes různá šifrování, a namísto této posedlosti dávají přednost té přirozené. Rozkoši a vášni s doteky na pokožce. Rozkoš z doteků může mít mnoho podob, a my bychom si mohli některé shrnout pro případ, že máte na zahradě obdélníkový bazén se zaoblenými rohy bazenygluc.cz. Ten je totiž vynikajícím společníkem právě k těmto účelům.

obdélníkový bazén

Obejměte se – dříve bývalo mnohem více zvykem, že se lidé objímali na pozdrav nebo jen tak, z radosti ze života. Obejmout někoho znamená vzít si od něj kus jeho energie a předat mu svou. Vzpomínáte na herečku paní Květu Fialovou, ta objímala stromy. Dělejte to také tak, a častěji, a spolu se stromy objímejte i své přátele.

Pohlaďte se – toto schází zejména dětem, protože v mnoha rodinách se namísto pohlazení praktikují pohlavky, nadávky, výčitky, direktiva a nařizování. Děti si zaslouží pochválit každý den i za maličkosti, a s tresty buďte umírnění, vždyť i vy jistě nejste naprostí svatoušci. Pohladit se můžete i s kamarády u bazénu, zvláště ve vodě je to příjemné, vyzkoušejte a uvidíte.

Masírujte se – jemná masáž pokožky pod vodou přijde vhod po náročném dnu, ale i jen tak, pro obveselení. Velkou účinnost mají zejména masáže vlasaté části hlavy, zátylku a ramen. Můžete zkusit i reflexní masáž chodidel, bude-li to ve vodě možné.