Máte rádi dotyky, něhu, hlazení?

K tomu všemu od začátku naprosté vzrušení a krásnou nahou dámu, která vás bude obskakovat a hýčkat si vás po dobu, jakou si sami zvolíte? Pak jste u nás, na tom správném místě. Erotické masáž je považována za něco, co se u nás ještě pořád moc nenosí a lidé k tomu mají trochu negativní vztah. Samozřejmě, že se najdou takoví, kteří to velice rádi přijdou zkusit. Buďte mezi nimi i vy! Odpoutejte se od všech běžných povinností, od všech pravidel a foremních obleků či od běžných starostí a přijďte své tělo a svou duši potěšit tím nejlepším způsobem.

Máte rádi tělo na tělo?

Pak jsou zde pro vás připravené výsostné nuru masáže, kterým se také velice často říká tělo na tělo, protože masérka bude zcela nahá a bude vás hladit celým svým tělem. Už pohled na masérku, která se rozehřívá a masíruje na sebe tento gel, bude jistě velice vzrušující. Naplno si to také užijete, když jej začne masírovat i po vašem těle, abyste byli oba dva dostatečně kluzcí. Nevynechá ani místečko, takže zajisté o své nepřijdou ani intimní partie, kterých si masérka bude všímat například na začátku nebo na konci celého aktu.
Speciální přípravky:
1. Nuru gel – tento gel se používá výhradně jenom při této masáži. Je čistě přírodní a vyrobený většinou ze tří typů mořských řas. Záleží na tom, jaký druh gelu používáte, ale většinou jde buďto o řasu jednu nebo je to právě směs více druhů. Mimořádná elasticita zajistí, že to opravdu bude krásně klouzat. Nezanechává žádné stopy ani se nemusíte bát, že by někdo na něj byl alergický, jde čistě o výtažek, takže nepáchne a je přírodní. Má pozitivní účinky na tělo a také na kůži, takže je i výživný. Jistě si jej vaše tělo rychle zamiluje, stejně tak jako mysl, když budete v extázi, až se po vás bude svíjet krásná a nahá dáma se svými vnady. Užijte si to naplno!

Přijďte kdykoliv a my vás velice rádi pokaždé obsloužíme. Ať už dopoledne, po obědě, odpoledne, večer nebo v noci. Záleží jenom na vás, kdy budete mít čas a chuť na něco tak vzrušujícího.