Máte nemovitost? Pak máte vyhráno

Mnoho podnikatelů v České republice ví, jak jednoduché je dostat se do složité finanční situace. Stačí narazit na nespolehlivého nebo nezodpovědného zákazníka a dostanete se do pověstného začarovaného kruhu.

kufr penězu

 1. Zákazník nezaplatil za práci.
 2. Chybí vám peníze na zaplacení VZP nebo Finančnímu úřadu.
 3. Opozdíte se s platbou.
 4. Dostáváte se registru dlužníků.

Ono to na první pohled nevypadá tak hrozně, ale v některém z registrů dlužníků můžete uvíznout až na pět let. A to je pak problém. Zejména, pokud potřebujete okamžitou finanční pomoc a teprve v bance zjistíte, že na ni nemáte šanci dosáhnout.

 • Jak se z této situace dostat?
  • Velice jednoduše.

A nemusíte dokonce ani vstát od svého počítače. Vlastně na okamžik ano. Bude zapotřebí ofotit nemovitost, kterou vložíte jako protihodnotu svého úvěru.

 • Ale je to opravdu velmi jednoduché.
  1. Nafotíte.
  2. Vyplníte formulář.
  3. Vše pošlete internetovou cestou.

Předem po vás nikdo nebude chtít žádné poplatky. Je jasné, že pokud potřebujete peníze, tak asi dopředu nemůžete nic platit.

Finanční pomoc dostupná pro každého

Někteří klienti se domnívají, že nebankovní instituce nebudou v žádném případě nahlížet do registrů dlužníků a ani je nebude zajímat výše příjmu. Názvy „hypotéka bez příjmu“ nebo „hypotéka bez registrů“ jsou maličko zavádějící.

dohoda

 • Nemají informovat o tom, že se nikdo o vaši aktuální situaci nebude zajímat.
 • Jen jsou tím naznačeny tři věci.
  1. Vše půjde skutečně snadno.
  2. Hypotéka je dostupná opravdu každému žadateli.
  3. Tento finanční produkt bude vytvořen přesně na míru konkrétnímu klientovi.

Pokud máte nějaké nepříjemné závazky v podobě exekucí nebo nevýhodných půjček, je možné je tímto způsobem https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/hypoteka_bez_registru/ vyplatit, a tak začít opět s čistým štítem. Výše hypotéky se odvíjí od odhadní ceny nemovitosti, ze které můžete získat až sedmdesát procent.

Posted in Web