Kojenecké oblečení, které spokojeně nakoupíte, díky příznivé ceně!

Miminka jsou darem, který máme, takže je pochopitelné, že se chceme o naše malé drobečky pokaždé dobře postarat. Jenomže je hodně maminek, které na výběr až tak moc nemají. Občas si lidé oblečení na děti půjčují, protože moc dobře vědí, že jejich děti některé věci ani nevynosily a tak z krásných a nových věcí jsou ještě velice slušné a příjemné kousky, které se dají dědit po další generace. Pokud si však chcete zařídit svůj šatník pro miminko sami a nechcete za nikým chodit, nebo zkrátka nemáte ani tu možnost, pak velice výhodně nakoupíte u nás. Máme oblečení pro kojence už od velikosti 50 až 56 tedy pro miminka, která jsou stará od 0 do 2 měsíců. Pro tyto mrňousky u nás nakoupíte naprosto všechno potřebné a za opravdu nízké ceny.

Každé oblečení je však garantováno hygienickou čistotou, takže levné kusy neznamenají, že by něco bylo špatně. Máme velice příjemné materiály a často jde o stoprocentní bavlnu, která je pro miminka velice příjemná a je naprosto nezávadná. Dalšími příjemnými materiály může být samet, froté, flanel nebo fleec. Každý druh je pohodlný a vaše dítě se v tom bude cítit dobře.

Příjemné střihy zaručí, že se vaše malá princezna nebo váš malý princ bude cítit jako v bavlnce .

Nabízíme:


kojenecké body
bundy, kabátky, vesty
dupačky, overaly
kalhoty, kraťasy
tepláky, elasťáky
kombinézy
košile, halenky
mikiny, svetry
šatičky, sukýnky
trička s krátkým a dlouhým rukávem
župany, pyžama
soupravy – komplety
Každý druh je svým způsobem originál, který si u nás můžete zakoupit za velice nízké ceny. Snažíme se vyhovět každému zákazníkovi, aby se maminky nemusely strachovat o své děti jak z hlediska hygieny tak samozřejmě z hlediska financí. Zde si můžete dovolit nakoupit opravdu všechno, co vaše dítě bude pro svůj život potřebovat.

Posted in Nezařazené