Influencer sleva na About You

Velká část lidí žije v dnešní době sociálními sítěmi a internetem. A proč by ne? Vše je díky internetu jednodušší a trvá méně času. Díky internetu můžete do pár sekund zjistit například spoj hromadné dopravy z bodu A do bodu B, můžete si vyhledat informace o čemkoliv doslova do pár sekund, nebo si můžete nakoupit. Ano, nakoupit. A to nejen potraviny, ale i oblečení, boty, cokoliv! Z pohodlí domova. Stačí vám na to pár kliknutí. Sociální sítě ovlivnily nejen děti, ale i mladou generaci. Díky sociálním sítím vznikla takzvaná komunita Youtuberů, Tiktokerů, obecně Influencerů, to jsou lidé, kteří mají vysoký počet sledujících na sociálních sítích a tím pádem jsou populární.

z pohodlí domova

Tvoří na sociální sítě různý obsah, kteří diváci sledují. Influenceři si díky sledujícím a jejich podpory můžou vydělávat peníze a brát točení videí a “postování” fotek jako práci. Kdo by takovou práci nechtěl? Být sám sobě pánem a tvořit obsah, který vás baví a zajímá. Ovšem je hrozně náročné prorazit a opravdu se stát takhle slavným a moct si vydělávat, aby ten výdělek pokryl vaše výdaje. Mnoho influencerů v poslední době nakupuje na About You. Je to internetová stránka, která vám umožňuje objednat si z pohodlí domova oblečení a různé doplňky. V nabídce mají oblečení dámské, pánské, dětské, pak různé doplňky a pomůcky na sport.

instagram

Sleva About You influencery, kteří mají velký dosah (velký počet sledujících), osloví, zda s nimi nechtějí navázat spolupráci. Pokud přijmou, About You jim třeba každý měsíc posílá promo kódy se slevami, které musí promovat na svých sociálních sítích – na Instagramu, Facebooku, Youtubu, TikToku, aby oslovili co nejvíce lidí a aby si co nejvíce lidí objednalo právě z About You a ušetřili díky danému promo kódu. Influencer z toho poté má určitý podíl. Přijde mi to super jak pro influencery, tak i pro sledující, jelikož díky častým kódům ušetří více peněz a influenceři z toho mají větší podíl.

Posted in Nezařazené