Den plný her

Zábavní parky vyrůstají po celé republice jako houby po dešti a nabízejí ve svých rozlehlých areálech opravdu komplexní sportovně relaxační vyžití. V zábavním parku jsou na velké ploše soustředěny desítky atrakcí a her, které slouží k rozvoji pohybových schopností, zručnosti a soutěživosti.
Jste aktivní rodiče, kteří si chtějí sportovní dovednosti ověřit spolu se svými dětmi? Dopřejte svým ratolestem adrenalinové, a přitom bezpečné zážitky. Děti si mohou vybrat ze spousty lákadel třeba střelbu lukem a šípy jako paintball. Ty odvážnější vyzkoušejí zorbing. Láká vás zkusit si jízdu na segway? Pak je hrací centrum to pravé i pro vás. Pokud jste v dětství propadli kouzlu minikár, pak budete fandit svému malému závodníku ve šlapadle na autodráze.
jízda na segway
Závodivé hry, které děti zatím jenom sledovaly v televizi, si budou moct vyzkoušet na vlastní kůži. Zdokonalí své motorické dovednosti na trampolínách a skákadlech, vyzkoušejí si svou obratnost na pevných i nafukovacích překážkových drahách a na skluzavkách si užijí legrace až až. Dětem, které nechtějí celý den trávit v pohybu, jsou určeny obří skládačky, kuličkové dráhy a jiné aktivity.
Hrací centrum je zároveň skvělý tip na výlety pro školy a mateřské školky. Pro rodiče, kteří přemýšlejí, jakou volnočasovou aktivitu nabídnout svému potomkovi o prázdninách, jsou tady příměstské tábory.
holka a skákací hrad
Nudí se vaše ratolesti? Tráví celé dny pasivní zábavou bez pohybu? Už nemusí! Dopřejte jim den v zábavním parku, aby pořádně vybily svou energii a zdravě se unavily. V nabídce jsou spousty atrakcí, které je vtáhnou do hry tak, že se jim večer nebude chtít domů. A nebude vás to stát ani moc peněz. Centrum pořádá mnoho akcí se slevami na vstupném nebo sladkými odměnami zdarma.
Vaše plány nepřekazí ani déšť, protože většina atrakcí je umístěna pod stanovými přístřešky. V areálu je pamatováno i na občerstvení a také na vodní osvěžení v příliš horkém létě.