Bydlení ve svém v dnešní době přepych nebo realita?

Pro některé z nás je nepředstavitelné, že bychom si postavili dům, protože se nechceme zadlužit mnohamilionovým úvěrem na doživotí, ale pro jiné to může být realita, kterou si pořídí za velice nízkou cenu, takže kde je vlastně skutečnost a realita? O co se budeme opírat, když budeme mluvit o penězích a o vlastním bydlení? Jde si pořídit vlastní dům za nízkou cenu? Jak to tedy ve skutečnosti je?

muž na sedačc

Chcete své vlastní bydlení? Nejlépe za nějakou rozumnou cenu? Nechcete se zbytečně zadlužit na doživotí? Nebo ještě hůře splácet tak vysoké částky, že se budete každý měsíc bát o to, abyste nepřišli o zaměstnání nebo aby se náhodou něco špatného nestalo, že byste nedokázali tak vysoký úvěr splácet? Využijete pro tyto účely levné mobilní domy.

Pořídíte je za velice nízkou cenu. Některé typy pořídíte například již kolem milionu, takže přes milion můžete mít své vlastní soukromé bydlení a za to byste zřejmě nikdy nedokázali dům postavit. Člověk v tomto ohledu musí být trochu soudný a musí vědět, jak se věci mají a na co vlastně člověk má nebo nemá peníze. Pokud byste stavěli dům, počítejte s více než jedním milionem ani pod dva se většinou lidé nedostanou se všemi náklady a to se tedy držíme hodně ale hodně při zemi. Některé firmy Vám řeknou nebo i lidé, kteří stavěli svépomocí, že stavba je vyšla na několik milionů korun a to jsou bohužel fakta, takže postavit dům za milion je zřejmě nereálné. Jenomže je to možné, pokud si ho necháte vyrobit na zakázku.

polštářky

Dokážete si to představit? Buďto si vybrat ze skladových zásob a bydlet během pár dní nebo si nechat postavit dokonce dům na zakázku, kdy si můžete některé parametry zvolit sami, například si říct, jakou by měla mít barvu střecha. Je to až neuvěřitelné, dům Vám vyrobí a navíc ještě přivezou pomocí speciální profesionální dopravy. Zanedlouho můžete bydlet ve svém vlastním domečku a užívat si soukromí, pocit klidu a bezpečí a vlastního, krásného, útulného a moderního bydlení!

4/5 - (3 votes)